Play demo

Sparta – Automat do gry online

W dzieciństwie wielu było zafascynowanych legendarnymi wyczynami odważnych, śmiałych Spartan i ich wodza o silnej woli. Automat Sparta jest zawarty w liście gier kasynowych, które są najlepsze kasyna z żywymi krupierami, pozwalają nowoczesnym graczom dowiedzieć się jak najwięcej o bohaterskich bitwach, spotkać dzielnych wojowników, a nawet wziąć udział w spektakularnych bitwach w kasynach online.

Cechy slot Sparta

Sparta slot jest w stanie zająć miejsce wśród tych arcydzieł przemysłu hazardowego. Porywająca fabuła, wspaniała grafika, świetna muzyka i fantastycznie hojne wypłaty – to nie jest pełna lista zalet tego urządzenia, to nie jest poker.

  • Projekt slotu składa się z 9 linii. Gracze mogą aktywować tylko nieparzystą ich liczbę.
  • Symbol Wild, reprezentowany przez portret dzielnego Spartanina, z łatwością zastępuje nieistotny obraz w łańcuchu.Symbol Wild jest reprezentowany przez portret Spartanina.
  • Obraz epickiej bitwy – Scatter, który uruchamia 15 darmowych obrotów z potrójnym mnożnikiem.

 

Dodatkowo, po każdej szczęśliwej, produktywnej rundzie, gracze mają szansę zagrać w grę z kursem. Pozwoli im to podwoić należną wypłatę, a przy pomyślnym wyniku wielokrotnych pojedynków z doświadczonym krupierem, nagroda może zostać zwiększona dziesięciokrotnie.

Rate article