Play demo

Gra automatowa Polar Fox

Z niesamowitego życia północnych szerokościach geograficznych oferuje online slot Polar Fox, który jest obecny w najlepszych kasynach online rankingu. Gracze kasyn online z bonusami mogą odwiedzić tajemnicze, rozległe przestrzenie, gdzie zawsze panuje surowy klimat. Lokalni mieszkańcy mają trudny czas. Są jednak odporni na wszelkie trudy życia, a nawet chętnie dzielą się z nowymi przyjaciółmi niezliczonymi skarbami ziemi.

Fox Pole – Cechy slots

.
.

Utalentowani programiści z Novomatic z powodzeniem przedstawili wybrany temat za pomocą kolorowych, szczegółowych postaci. Każdy z nich z pewnością napotkasz podczas kręcenia 5 bębnami, które są przewidziane w projekcie urządzenia, gwarantując hojną nagrodę.

 

    .
  • Kunitsa, mądra sowa, bezbronny zajączek, jeż dadzą od 15 do 750 kredytów.
  • Biały lis jest Wild, lub Joker rodzaju w maszynie, która może łatwo uzupełnić każdą kombinację, aby uczynić go jeszcze bardziej opłacalne.
  • Wizerunek północnych świateł to Scatter. Jest to najbardziej pożądany symbol, który nie tylko uruchamia 15 darmowych obrotów na raz, ale także potroi wszystkie zdobyte nagrody.

Otrzymawszy już pierwszą nagrodę, gracz może zaryzykować ją w dodatkowej grze i pobrać pati pokera. W nim szanse krupiera i gracza są równe. Wystarczy poprawnie określić kolor proponowanej karty, aby otrzymać podwójną nagrodę. W przypadku pecha, wygrane przepadają.

Rate article