Play demo

Maszyna Jack Hammer – zagraj online w kasynie

Unikalny projekt firmy NetEnt zaprojektowany w stylu zabawnych komiksów, oferując fanom ryzyka i hazardu, aby spróbować swoich sił jako profesjonalni detektywi, ten slot jest dodawany do najlepszych kasyn online w Rosji. Slot online Jack Hammer pozwoli Ci wziąć udział w śledztwie dotyczącym bardzo niebezpiecznej, zawiłej sprawy, rzucając wyzwanie najbardziej okrutnemu, podstępnemu przestępcy.

Cechy maszyny Młot udarowy

Każdy, kto chciałby zostać doświadczonym detektywem, może walczyć w tym slocie nie tylko na prawdziwe pieniądze, ale także skorzystać z wersji demo. Gra jest rozgrywana na kredytach warunkowych, bez konieczności dokonywania depozytów przez odwiedzających kasyna online. Tryb demo pozwala na dokładne zrozumienie funkcji maszyny, zasady pokera dla początkujących są bardzo podobne do zasad gry na slocie.

  • W slocie znajduje się 25 linii nagród, rozmieszczonych na 5 bębnach.
  • Stopa wrote wynosi 97,8%.
  • Na każdej linii wypłat możesz postawić do 10 monet, których wartość waha się od 1 centa do 1$.

 

Jack Hammer slot posiada darmowe spiny, które są uruchamiane po pojawieniu się symboli Free Spin. Zdobyte podczas darmowych obrotów kredyty są potrojone. Najhojniejszą atrakcją tego slotu jest funkcja Sticky Win. Pozwoli Ci to na zdobycie największych możliwych nagród, gwarantujących wygraną główną.

Rate article