Play demo

Automatyczna gra Book of Ra do gry za darmo bez rejestracji

.
Kiedy grasz w Gaminator Book of Ra oczekujesz prawdziwej przygody wśród egipskich piramid i niekończących się piasków starożytnego królestwa. Eksperci z firmy Novomatic postarali się, aby ta gra stała się niezapomnianym przeżyciem dla każdego gracza, dając mu wiele jasnych emocji i możliwość poczucia prawdziwego dreszczyku emocji. Możesz sprawdzić swoje szczęście w trybie darmowym, lub rozbić bank stawiając prawdziwe pieniądze. I bez względu na to, jakiego wyboru dokonasz, czas spędzony z Book of Ra, zwróci się z nawiązką, ponieważ dostała się ona do rankingu kasyn online w Rosji.

Maszyny hazardowe Book of Ra do gry na pieniądze

Aby wygrać w tej komórce nie trzeba dużo doświadczenia w hazardzie, duże środki na koncie, lub specjalnego wysiłku, aby zrozumieć zasady. Zaczynamy grać w Book of Ra za darmo, a wystarczy kilka minut, aby zapoznać się z mechaniką i oferowanymi możliwościami:

 • Interfejs maszyny składa się z dziewięciu linii wypłat, umieszczonych na pięciu bębnach
 • Stawka na linię może być wybrana w szerokim zakresie: 0.02-5 kredytów;
 • Wygrane to kombinacja co najmniej trzech takich samych obrazków, idących w rzędzie do lewej szpuli;
 • Buk of Ra można grać bez rejestracji i za darmo, i można mieć konto osobiste i zakłady kasyna;
 • Każda nagroda może wzrosnąć, uczestnicząc w grze ryzyka;
 • Istnieje runda nagród w postaci darmowych obrotów;
 • Większość ikon w slocie posiada symbol scatter ze specjalną funkcją;
 • Tutaj możesz zobaczyć scatter;
 • Maszyna posiada tabelę wypłat, która daje graczowi pełną informację o „wartości” każdego symbolu.

.

Ikony, które przynoszą małe nagrody, spadają często i regularnie uzupełniają Twoje konto. Takie symbole to symbole kart, a maksymalna wygrana za nie wynosi 150 kredytów. Skrzydlaty posąg bogini i purpurowy skarabeusz dadzą graczowi bardziej znaczący zysk – do 750 kredytów za łańcuch pięciu ikon. Ale najbardziej opłacalne będą wizerunki maski faraona i poszukiwacza przygód w kapeluszu z szerokim rondem. Zbierz kilka takich zdjęć, możesz zrobić jeden zwój o wartości 2 lub 5 tysięcy kredytów. Na oficjalnej stronie początkującego można przeczytać, jak grać w pokera dla początkujących.

Book of Ra Demo Bonuses

.
Ale video slot oferuje graczowi nie tylko zwykłe symbole i standardowe funkcje „jednorękiego bandyty”. Twoje szanse na wygraną zwiększa specjalna ikona – scatter, która pełni specjalną funkcję. Przedstawione jest starożytne folio z bogatą okładką, a jego pojawienie się jest szczególnie mile widziane dla wszystkich, którzy szukają dużych nagród:

 1. Będzie on płatny niezależnie od linii, na których się pojawi.
 2. Posiada on właściwości wild – zdolność do zastąpienia każdego innego obrazka w kombinacji, czyniąc z niego nagrodę.
 3. Dzięki symbolowi scatter rozpoczyna się runda bonusowa

Darmowe spiny Book of Ra są nagrodą w tej grze. Jeśli trafisz co najmniej trzy obrazki książki w tym samym czasie, automatycznie otrzymasz 10 freespinów. Zapłać zakład dla nich będzie klub gier, a wszystkie nagrody pójdą do Ciebie.

Więcej do uzupełnienia konta pozwoli runda ryzyka, która może być odtwarzana po każdym produktywnym przewijaniu. Przed hazardzistą otworzy się osobne okno, w którym zostaniesz poproszony o wybranie koloru karty w kasynie online bez rejestracji. Po dokonaniu wyboru, możesz odwrócić kartę i sprawdzić, czy przewidywania były prawidłowe. Jeśli tak, to nagroda zostanie podwojona, jeśli nie, to kasyno zabierze nagrodę.

Working Lustro Book of Ra

Jeśli dostęp do oficjalnej strony jest zablokowany – klient zawsze może skorzystać z aktualnego roboczego lustra.

Recenzje książki Ra

Podsumowując: gra w Book of Ra za darmo daje Ci dużo zabawy i emocji, a duże wygrane otrzymasz stawiając prawdziwy zakład. Ale w każdym przypadku, każdy gracz ma szansę zanurzyć się w ekscytującą atmosferę podniecenia i znaleźć swój skarb.

Rate article